.

.

Çin Budizm Mutlu Laugh Maitreya Buddha Heykeli Bronz Joss Toplamak ÜCRETSIZ Kargo

Çin Budizm Mutlu Laugh Maitreya Buddha Heykeli Bronz Joss Toplamak ÜCRETSIZ Kargo

Alıcı derecesi:

₺ 66.30 -15 %
₺ 78.00
Ürün figürü
Varolan

Hig detaylı Bilgi
malzeme Bronz
boyutu küçük
durumda Mükemmel Durumda. mükemmel, hiçbir çizik ile, kusurları veya onarımları.
ağırlık 0.4 KG ambalaj malzemelerinin ağırlığı dahil Tibet sanat eserleri ile ve Çin antika iş ailem anlaşma tibet'te 1956 yılından bu yana. biz Pekin sanat ve koleksiyon satıyoruz, çin beri 1992., antik uygarlık bizim çin'in 5,000 yıl. benim koleksiyon çin'in 56 milletten içerir. ben her türlü topladık ve toplama makale. bu ilk kez Ben ticaret üzerinde, ve Ben size benim toplama göstermek için elimden geleni çalışacağız. benim koleksiyonunda her şey düşük fiyat ve mükemmel olduğunu. benim deposunda,
biz bizim açık artırma Öğeleri tüm üzerinde % 100% memnuniyet garantisi. 100% memnuniyeti sağlayan nihai hedefimiz her müşterilere, müşterilerin tekrarlanan iş ve iyi olumlu geri bildirimler. eğer bizden satın alınan öğeleri ile herhangi bir sorun deneyimi yapmak, sağlamak amacıyla bizimle bilgilendirmek memnun olmayanların çözmek için bir şans verin.
önce bir negatif geribildirim bırakmayın lütfen beni bağlayın. biz bidders' memnuniyetini yerine getirmek için çaba göstereceğiz.
biz de bize davet ediyoruz tüm durumlarda, biz her zaman müşterilerimize yardımcı ve işlem ile mutlu olmasını sağlamak. h 10.yüksek 10.0 Uzun 8.0 Genişlik 8. (inç)0 Uzun 8.0 Genişlik 8.0 (inç)

Ürün verisi

tema:
Budizm
Marka Adı:
qianxihengyuan
malzeme:
Bakır

Kategorideki diğer ürünler