.

.

5 ADET/GRUP 12 V dönüş 5 V/3 A/15 W, araba LED Ekran Güç DC-DC Dönüştürücü Güç Kaynağı Modülü

5 ADET/GRUP 12 V dönüş 5 V/3 A/15 W, araba LED Ekran Güç DC-DC Dönüştürücü Güç Kaynağı Modülü

Alıcı derecesi:

₺ 22.50
Ürün figürü
Varolan


bu ürün 16 ve 8 kelimeler de alabilir (128*16) LED disply taksi için.konvansiyonel anda, P7.62 1/16 ve 8 karakterler LED araba ekran.tüm kırmızı oynarken maksimum akımı fazla 3 A.Emniyet Kullanımı olmak lütfen.
12 V dönüş 5 V/3 A/15 W güç modülü giriş gerilimi : DC8-20 V (12 v dönüş 5 V) çıkış : DC5 V/3 A/15 W Demensions : 46*27*14mm ağırlık : 35g ürün özellikleri : 1. Use Ithal entegre gerilim stabilize Başında modülü, tüm ithal bileşenleri, kaliteli istikrarlı ve güvenilir.2. senkron düzeltme teknolojisi, dönüşüm oranı % 96 üzerindedir, çok düşük kalorifik değer.3. aşırı gerilim, aşırı akım, aşırı sıcaklık, böylece kısa devre otomatik koruma fonksiyonu, ve sonra can normal çalışma koşulları kurtarmak.4. Epoksi saksı, anti-deprem, su geçirmez, moistureproof, toz geçirmez, uzun bir süre için kullanmak kaliteli istikrarlı ve güvenilir.
kullanım aralığı : otobüs, yuvarlak, büyük kamyon, hareketli araba, güneş enerjisi, ve otobüs ekran, taksi reklam ekranı, mutlak taksi radyo hiçbir girişim, araç Ses, LED TV, LED, interkom ve izleme sistemi.
dikkat için noktaları : 1. Please kablolama ile sıkı göre karakter, giriş sigorta eklemek gerek gerilim, ve geri alınamaz pozitif ve negatif kutuplar eder, veya zarar verebilir güç modülleri, çıkış gerilimi pozitif ve negatif kutuplar zarar verebilir güç ekipmanları.2. bu sağlamak amacıyla modül çıkış yeterli gerilim ve güç, lütfen emin güç kaynağı yeterli gerilim ve güç var.3. if çıkışı maksimum akım değeri fark olmalıdır modülü 'heat ulaşmak, (en iyi vermek için modülü ile belli akım fazlası var, böyle uzun yaşamak için kullanın, kullanmayın mümkün olduğunca maksimum)
paket şunlardır : 5x2 V dönüş 5 V/3 A/15 W, araba LED Ekran Güç DC-DC Dönüştürücü Güç Kaynağı Modülü
Kabarcık Çanta güvenle paketli.

Ürün verisi

tip:
voltaj Regülatörü
Marka Adı:
Aihasd
durum:
yeni
Input voltage:
DC8-20V
Output:
DC5V/3A/15W
Demensions:
46*27*14mm
Place of Origin:
Guangdong, China (Mainland)
SKU:
5PCS46

Kategorideki diğer ürünler